Ai uitat parola? | Înregistrare
Főoldal » 2014 » Január » 12 » Torinóból erősíthet az Arsenal
8:37 PM
Torinóból erősíthet az Arsenal
Arséne Wenger támadót szeretne igazolni, mivel Olivier Giroud mellé még mindig nem tudta megtalálni a megfelelő játékost. Most ráadásul Theo Walcott, az Ágyúsok villámgyors játékosa is súlyos sérülést szerzett a Tottenham elleni FA Kupa mérkőzésen, az angolnak fél évet kell kihagynia. Walcott mellett a dán Nicklas Bendtner pedig bokasérülést szerzett a Cardiff ellen, aki 1-2 hónap kényszerpihenőre kényszerül. Egyes hírek szerint Wenger Olaszországban érdeklődik.

Gianluca Di Marzio, egy olasz újságíró szerint a francia tréner a Juventus mellőzött olasz támadóját, Sebastian Giovincót nézte ki magának Giroud mellé. A 26 éves játékos idén 13 meccsen mindössze 353 percet kapott, aki a csapatnál a legjobb esetben a negyedik számú csatár.
Kategória: Premier League | Megtekintések száma: 432 | Hozzáadta:: Dávid | Címkék (kulcsszavak): átigazolás, juventus, Giovinco, sebastian, érdeklődés, ARSENAL | Helyezés: 0.0/0